KONTAKTIRAJTE NAS

PROEVENT d.o.o.
društvo za promidžbu i ostale uslužne djelatnosti
Višegradska 3
71000 Sarajevo,
Bosna i Hercegovina

Telefon: +387 33 710 115
Telefax: +387 33 710 116

Email: info@proevent.ba
Ili kontaktirajte direktno osobu iz našeg tima.

Ambicija + profesionalnost = iskustvo

Senadin Žarić

Direktor

T: +387 61 191 719
E: zara@proevent.ba

Dijana Zuluf Žarić

Menadžerica ureda

T: +387 61 222 201
E: dijana@proevent.ba

Dejan Žakula

Menadžer za događaje

T: +387 62 889 205
E: dejan@proevent.ba

Amir Ćefo

Tehničko vodstvo

T: +387 60 313 7887
E: amir@proevent.ba

Emir Delalić

Grafički dizajner

T: +387 63 821 361
E: emir@proevent.ba

Edin Hadžihasić

Video dizajner

T: +387 61 469 615
E: edin.h@proevent.ba

Abid Mizdrak

Audio / Video operater

T: +387 61 540 152
E: abid@proevent.ba

Edin Alić

Audio / Video operater

T: +387 62 134 538
E: edin.a@proevent.ba

Nazif Hrustanović

Skladištar

T: +387 62 889 337
E: