KONTAKTIRAJTE NAS

PROEVENT d.o.o.
društvo za promidžbu i ostale uslužne djelatnosti
Višegradska 3
71000 Sarajevo,
Bosna i Hercegovina

Telefon: +387 33 710 115
Telefax: +387 33 710 116

Email: info@proevent.ba
Ili kontaktirajte direktno osobu iz našeg tima.

Ambicija + profesionalnost = iskustvo

Senadin Žarić

Direktor

T: +387 61 191 719
E: zara@proevent.ba

Dijana Zuluf Žarić

Menadžerica ureda

T: +387 61 222 201
E: dijana@proevent.ba

Dejan Žakula

Direktor događaja

T: +387 62 889 205
E: dejan@proevent.ba

Amir Ćefo

Tehničko vodstvo

T: +387 60 313 7887
E: amir@proevent.ba

Emir Delalić

Grafički dizajner

T: +387 63 821 361
E: emir@proevent.ba

Nebojša Pavlović

Video dizajner

T: +387 65 710 431
E: nebojsa@proevent.ba

Edin Alić

Audio / Video operater

T: +387 62 134 538
E: edin.a@proevent.ba

Ahmed Čolpa

Video dizajner

T: +387 62 607 540
E: ahmed@proevent.ba

Aldin Kadić

Skladištar

T: +387 62 351 411
E:

 

Nazif Hrustanović

Skladištar

T: +387 62 889 337
E: