Upoznajte Proevent

Mi znamo motivirati i oduA?eviti ljude.

Agencija smo za globalne dogaAi??aje. U preko 10 godina rada postali smo specijalisti za event management. Organiziramo konferencije, seminare, kongrese, press konferencije, promocije, prezentacije na sajmovima, izloA?bama, Roadshow-e, jednostavno dogaAi??aje koji se dugo pamte. NaA?a snaga je strast koju posveAi??ujemo svojim klijentima. Fleksibilni smo i prilagoAi??avamo se svim A?eljama i potrebama. Uvijek smo spremni obezbijediti neophodne mjere: od ideje do uspjeA?ne sprovedbe. NaA? tim ima samo jedan cilj: uspjeh i zadovoljstvo klijenata.

MoA?emo ponuditi sve: od najmodernije tehnike, scenografije, dramaturgije, logistike do svih drugih usluga koje detaljno planiramo i perfektno realiziramo: pravimo jedinstven dogaAi??aj i doA?ivljaj.

Efikasna, kreativna i direktna komunikacija, detaljne analize, spektakularni nastupi, prezentacije i akcije: naA?im radom moA?emo vas uvjeriti da znamo motivirati i oduA?eviti ljude.

NaA?i mnogobrojni klijenti su se veAi?? uvjerili. Zadovoljstvo i visoki standardi su naA? stil.

ProEvent tim

Azra OsmanoviAi??-DizdareviAi??,
general manager
mobitel: 061 172-662
e-mail: azra@proevent.ba
Senadin A?ariAi??,
event director
mobitel: 061 191-719
e-mail: zara@proevent.ba
Nermin DizdareviAi??,
special consultant
mobitel: 061 133-147
e-mail: nermin@proevent.ba
Adi KurahoviAi??,
videoAi??engineer
mobitel: 061 209-641
e-mail: adi@proevent.ba
Andrea MiliA?eviAi??,
event coordinator
mobitel: 062 889-205
e-mail: andrea@proevent.baAi??
Dijana Zuluf A?ariAi??,
office manager
mobitel: 061 222-201
e-mail: dijana@proevent.ba
Emir DelaliAi??,
3D & graphics designer
mobitel: 062 889-447
e-mail: emir@proevent.ba
Nazif HrustanoviAi??,
warehouse logistic
mobitel: 062 889-337
e-mail:Ai??nazif@proevent.ba
Nihad MahmutoviAi??,
event executive senior
chiefAi??technician
mobitel: 062 889-448
e-mail: nihad@proevent.ba
Adnan ImamoviAi??,
event executive senior
light designer
mobitel: 062 889-226
e-mail: adnani@proevent.ba
Adnan OvA?ina,
event executive senior
light designer
mobitel: 062 889-224
e-mail: adnano@proevent.ba

ProEvent profil

NaA?a teA?nja je da budemo prvi i najbolji. Znamo da motiviramo i oduA?evimo ljude. Za nas ne postoje granice kada je event u pitanju. Ideje sprovodimo u djelo, a naA?a kreativnost, rad i stil pobudit Ai??e osjeAi??aje ljudi, rezultati su zadovoljstvo i uspjeh. Za posebne dodatne usluge imamo odabrane partnere ai??i?? zajedniA?ki obezbjeAi??ujemo vrhunske usluge i kvalitet.

Portfolio

Red Bull Sound Clash BiH
Red Bull – MC BATTLE
DM Beauty Academy